Google+ Grzejniki elektryczne Nogen | Pro-Sun – Łódź, Warszawa
. . . F i r m a/K o n t a k t . . .
. . . E k o l o g i a . . .
. . . D o t a c j e . . .
. . . P a r t n e r z y . . .
. . . R e a l i z a c j e . . .
. . . P u b l i k a c j e . . .


Pro-Sun Sp. z o.o.
91-845 Łódź
ul. Franciszkańska 125
tel. +48 42 640 60 46
fax. +48 42 659 82 84
kom. +48 500 623 627
email: biuro@pro-sun.com.plMonitoring PV wlacznik
20074812_s_1
Pro-Sun to firma, która powstała w 2010 roku. Specjalizuje się w promowaniu ekologicznych źródeł energii. W jej ofercie znajdziemy nowoczesne instalacje oraz systemy solarne dla firm i osób prywatnych. Są to bezobsługowe, ekologiczne technologie, które nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, pozwalające na uzyskanie darmowej energii elektrycznej ze słońca, która zasili cały Twój dom lub firmę. Systemy solarne stanowią nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, dbających o środowisko. Jeśli chcemy efektywnie wykorzystać zalety tego systemu powinniśmy skonsultować się ze specjalistą w tym zakresie. Na system solarny składają się instalacje solarne mocowane na ścianach, dachach domów lub na gruncie oraz inteligentne narzędzia sterujące. Ich zadaniem jest absorbowanie promieni światła słonecznego i przetwarzanie ich na energię elektryczną. Obecnie system solarny staje jednym z najczęściej wykorzystywanych w przemyśle energetycznym. Zapoznaj się z całą naszą ofertą.

Galeria

Grzejnik NOGEN

Grzejnik NOGEN

Opis

Grzejniki elektryczne nowej generacji NOGEN przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń wewnętrznych. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technicznych, pozwalają obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej o 68% w stosunku do typowych grzejników elektrycznych. Obniża to koszt ogrzewania do poziomu, jaki oferują pompy ciepła, ekogroszek lub węgiel. Jednocześnie grzejniki NOGEN nie wymagają żadnych dodatkowych instalacji – wystarczy je umocować do ściany i podłączyć do prądu.
Grzejniki NOGEN posiadają też (w opcji z tzw. panelem dekoracyjnym) możliwość naniesienia na ich frontową ścianę dowolnej grafiki  (np. zdjęcie dziecka, psa, pejzaż itp.).

Do pobrania

Katalog

POBIERZ KATALOG