Google+ Grzejniki elektryczne energooszczędne Nogen | Pro-Sun – Łódź, Warszawa
Galeria

Grzejnik NOGEN

Grzejnik NOGEN

Do pobrania

Katalog

POBIERZ KATALOG

Cennik

POBIERZ CENNIK

Energooszczędne grzejniki elektryczne Nogen

Nowoczesne energooszczędne grzejniki elektryczne Nogen przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń wewnętrznych. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technicznych objętych patentem oraz wyróżnionych wieloma nagrodami (m.in. Złoty Medal Wybór Konsumentów 2015 r. Targi Eko Kołobrzeg 2015) pozwalają obniżyć koszt ogrzewania pomieszczeń około 3 krotnie w stosunku do tradycyjnych grzejników elektrycznych. Miesięczny koszt ogrzania 1 m3 pomieszczenia wynosi jednie 1,6 zł (w sezonie grzewczym przy zał. utrzymaniu temperatury 20 st. C) co odpowiada zużyciu około 2,58 kWh na 1 m3. Koszt ten jest zbliżony do kosztu ogrzewania ekogroszkiem, węglem lub pompą ciepła i znacząco niższym od ogrzewania gazem ziemnym.

Grzejniki Nogen nie wymagają żadnych dodatkowych instalacji – mocowane są do ściany lub alternatywnie wyposażone są w kółka pozwalające dowolnie przemieszczać je po podłodze. Są bardzo lekkie, grzejnik o największej mocy 2000 W waży jedynie 7,8 kg.

Każdy grzejnik wyposażony jest ponad to w czujnik temperatury i termostat, które utrzymują temperaturę w pokoju na stałym poziomie, który można cyfrowo programować wg. potrzeb.

Montaż grzejników Nogen nie wymaga żadnej ingerencji w mieszkanie, wystarczy je podłączyć do zwykłego gniazdka prądowego. Koszt inwestycji w stosunku do np. pompy ciepła jest 3 x mniejszy przy praktycznie tych samych kosztach eksploatacji.

Porównanie kosztów grzania:

Powrót