Google+ O firmie Pro-Sun | Fotowoltaika – Łódź, Warszawa | Oferta

O firmie

Firma zarejestrowana dn. 29.03.2010, zajmowała się początkowo niewielkimi instalacjami fotowoltaicznymi dla celów domowych. Sukcesywnie rozszerzała działalność, wykonując coraz większe instalacje komercyjne (o mocy kilkuset kWp), a także poszerzając zakres działalności o produkty/usługi z zakresu oszczędności w zużyciu energii – (lampy solarne autonomiczne, energooszczędne oświetlenie LED, rowery elektryczne, energooszczędne grzejniki elektryczne). Obecne motto firmy „Ekologiczne Rozwiązania w Energetyce” łączy ochronę środowiska i redukcję CO2 z nowoczesnymi technologiami w energetyce.

Gdy w grę wchodzi fotowoltaika, nasza firma to połączenie najwyższej jakości z fachową obsługą

Zarówno Łódź, jak i Warszawa zdążyły się już przekonać, jak sprawnie przebiega współpraca z naszą firmą. Obszarem naszego działania jest szeroko pojęta fotowoltaika, a w szczególności tworzenie projektów oraz montaż instalacji fotowoltaicznych. Nasze panele posiadają certyfikaty najwyższej jakości i charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz bezawaryjnością. Zapraszamy do dalszego kontaktu wszystkich, dla których fotowoltaika pozostaje zupełnie nowym pojęciem – z chęcią wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

NIP: 982-036-41-48 KRS: 0000352563 Regon: 100820705  GIOŚ: E0021773W

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Zgodnie z przepisami RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w zakresie opisanym poniżej

Zgoda na przesłanie danych osobowych

RODO – przetwarzanie danych osobowych:

Przekazane nam Państwa dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do:

  • udzielenia odpowiedzi na pytanie / przygotowania oferty
  • wystawienia dokumentów sprzedaży
  • dostarczenia towaru (przez firmy kurierskie, spedycję, pocztę, itp.)
  • pozyskiwany automatycznie adres IP urządzenia nadawcy ma związek z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej

Usunięcie danych (prawo do zapomnienia), jeżeli wystawione zostały dokumenty sprzedaży, zgodnie z ustawą o rachunkowości, jest możliwe po pięciu latach od zakończenia okresu rozliczeniowego (w praktyce po sześciu latach). W innych przypadkach – niezwłocznie po otrzymaniu żądania wysłanego przez formularz kontaktowy.