Google+ Projektowanie instalacji fotowoltaicznych | Dowiedz się więcej

. . . F i r m a/K o n t a k t . . .
. . . E k o l o g i a . . .
. . . D o t a c j e . . .
. . . P a r t n e r z y . . .
. . . R e a l i z a c j e . . .
. . . P u b l i k a c j e . . .


Pro-Sun Sp. z o.o.
91-845 Łódź
ul. Franciszkańska 125
tel. +48 42 640 60 46
fax. +48 42 659 82 84
kom. +48 500 623 627
email: biuro@pro-sun.com.pl
Pro-Sun to firma, która powstała w 2010 roku. Specjalizuje się w promowaniu ekologicznych źródeł energii. W jej ofercie znajdziemy nowoczesne instalacje oraz systemy solarne dla firm i osób prywatnych. Są to bezobsługowe, ekologiczne technologie, które nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, pozwalające na uzyskanie darmowej energii elektrycznej ze słońca, która zasili cały Twój dom lub firmę. Systemy solarne stanowią nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, dbających o środowisko. Jeśli chcemy efektywnie wykorzystać zalety tego systemu powinniśmy skonsultować się ze specjalistą w tym zakresie. Na system solarny składają się instalacje solarne mocowane na ścianach, dachach domów lub na gruncie oraz inteligentne narzędzia sterujące. Ich zadaniem jest absorbowanie promieni światła słonecznego i przetwarzanie ich na energię elektryczną. Obecnie system solarny staje jednym z najczęściej wykorzystywanych w przemyśle energetycznym. Zapoznaj się z całą naszą ofertą.
Galeria

Projekt instalacji

Projekt instalacji

Wizualizacja - dach skośny

Wizualizacja – dach skośny

Wizualizacja - dach skośny

Wizualizacja – dach skośny

Wizualizacja gruntu

Wizualizacja gruntu

Wizualizacja dachu płaskiego

Wizualizacja dachu płaskiego

Projekty

Wykonujemy projekty instalacji fotowoltaicznych przy użyciu specjalistycznego oprogramowania PV Sol Expert 6.0. Oprogramowania umożliwia optymalne ułożenie paneli na każdego rodzaju podłożu (dachu płaskim, skośnym, gruncie), a także dobór inwerterów i zaplanowanie okablowania.

Oprogramowania posiada bogate możliwości prezentacji planowanej instalacji w układzie 3D, a także możliwość obrotu obiektu w dowolną stronę i widoku instalacji z dowolnej perspektywy.

Ponadto program pozwala na :

1) Obliczenie mocy elektrowni PV z danej powierzchni paneli,
2) Wyliczenie produkcji energii w układzie miesięcznym, rocznym czy nawet dziennym,
3) Uwzględnia istniejące przeszkody (zacienienie),
4) Uwzględnia nachylenie paneli w pionie i poziomie oraz kierunek geograficzny,
5) Podaje parametry napięcia i prądu wyjściowego (po stronie AC)
6) Podaje informacje, które są niezbędne do dokumentacji wniosku o tzw. „Warunki przyłączenia do sieci energetycznej” lub „Zgłoszenia przyłączenia do sieci energetycznej”.