Google+  Lampy solarne LED, parkingowe, uliczne | Łódź, Warszawa – Pro-Sun | Oferta
 Galeria

lampa solarna

lampa solarna

lampa solarna

Do pobrania

pdf1

POBIERZ KATALOG – Lampy solarne

pdf2

POBIERZ KATALOG – Lampy solarne

Lampy solarne autonomiczne

Lampy solarne autonomiczne LED warto stosować wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci energetycznej i/lub występuje duża odległość od przyłącza np. ulice, parkingi. Oferowane produkty są zintegrowane czyli w jednej szczelnej obudowie znajduje się panel PV, wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy oraz lampa LED. W pełni naładowana lampa solarna będzie świecić ok. 13 godzin, co umożliwia świecenie w war. polskich praktycznie przez cały rok. Lampy solarne mają czujnik ruchu, który po wykryciu ruchu doświetla do 100% mocy (w czasie czuwania lampa pracuje na 30% mocy). Ze względu na wbudowane systemy PV, nie wymagają przyłączenia do sieci energetycznej, więc są tanie w eksploatacji. Montuje się je na słupach wysokości 4-10m lub na fasadach budynków.

Posiadamy wersje o mocach LED od 20W do 120W zasilane panelami PV od 40Wp do 120Wp. Strumień świetlny mieści się w zakresie od 3200Lm do 14000Lm.

Oferujemy nowy model lampy solarnej – DGA 3, w zakresach mocy 20-120W.
Lampy posiadają :
- możliwość regulacji kąta nachylenia
- możliwe dwa sposoby mocowania (na sztycy słupa lub przy zastosowaniu wysięgnika na maszcie)
- poprawiony design

Lampy solarne LED łączą w sobie wygodę, oszczędność i ciekawy design

Autonomiczne lampy solarne LED sprawią, że montaż źródła światła w trudno dostępnych miejscach przestanie być problemem. W niepamięć odejdą wszystkie problemy z umieszczeniem i dopasowaniem przewodów oraz koszty przyłączenia. Teraz każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania (zarówno Łódź, jak i małe miejscowości) może cieszyć się niezawodnym i bardzo tanim systemem oświetlenia! To estetyczne rozwiązanie nie tylko zapewni odpowiednią jasność, ale również jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, dla których ekologia jest ważnym zagadnieniem.

Powrót