LAMPY SOLARNE

Lampy solarne autonomiczne

Lampy solarne autonomiczne LED warto stosować wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci energetycznej i/lub występuje duża odległość od przyłącza np. ulice, parkingi. Oferowane produkty są zintegrowane czyli w jednej szczelnej obudowie znajduje się panel PV, wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy oraz lampa LED. W pełni naładowana lampa solarna będzie świecić ok. 13 godzin, co umożliwia świecenie w war. polskich praktycznie przez cały rok. Lampy solarne mają czujnik ruchu, który po wykryciu ruchu doświetla do 100% mocy (w czasie czuwania lampa pracuje na 30% mocy). Ze względu na wbudowane systemy PV, nie wymagają przyłączenia do sieci energetycznej, więc są tanie w eksploatacji. Montuje się je na słupach wysokości 4-10m lub na fasadach budynków.

Posiadamy wersje o mocach LED od 20W do 120W zasilane panelami PV od 40Wp do 120Wp. Strumień świetlny mieści się w zakresie od 3200Lm do 14000Lm.

Oferujemy nowy model lampy solarnej – DGA 3, w zakresach mocy 20-120W.
Lampy posiadają :
– możliwość regulacji kąta nachylenia
– możliwe dwa sposoby mocowania (na sztycy słupa lub przy zastosowaniu wysięgnika na maszcie)
– poprawiony design

Lampy solarne LED łączą w sobie wygodę, oszczędność i ciekawy design

Autonomiczne lampy solarne LED sprawią, że montaż źródła światła w trudno dostępnych miejscach przestanie być problemem. W niepamięć odejdą wszystkie problemy z umieszczeniem i dopasowaniem przewodów oraz koszty przyłączenia. Teraz każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania (zarówno Łódź, jak i małe miejscowości) może cieszyć się niezawodnym i bardzo tanim systemem oświetlenia! To estetyczne rozwiązanie nie tylko zapewni odpowiednią jasność, ale również jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, dla których ekologia jest ważnym zagadnieniem.

Lampy parkingowe solarne to oszczędność i poprawa bezpieczeństwa

Lampy parkingowe solarne to doskonały pomysł na zastąpienie klasycznego ulicznego oświetlenia. Wszystkie lampy parkingowe, które znajdują się w dużej odległości od infrastruktury, wymagają doprowadzenia energii elektrycznej, przez co ich instalacja może generować wysokie koszty. Lampy solarne stosowane jako alternatywa dla lamp zasilanych sieciowo pozwalają na obniżenie kosztów zużycia prądu i wydatków na instalację oświetlenia.

Lampy parkingowe solarne są autonomiczne i gotowe do działania bezpośrednio po dokonanej instalacji. Lamp parkingowych tego typu używa się w szerokim spektrum zastosowań. Mogą funkcjonować do kilkunastu godzin w ciągu doby bez działania promieni słonecznych. Lampy solarne można ustawić w dowolnym miejscu – tam, gdzie znajduje się teren odkryty z ekspozycją na stronę południową. Oświetlenie solarne pozwala nie tylko na szeroko pojęte oszczędności, lecz także – jako dodatkowe źródło światła – przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa na drogach. Lampy parkingowe solarne można zastosować w wielu rożnych lokalizacjach miejskich, które nie miały dotąd odpowiedniego oświetlenia ze względu na wysokie koszty instalacji tradycyjnego systemu lamp zasilanego z sieci. Oświetlenie solarne może przyczynić się do poprawy komfortu użytkowników przestrzeni publicznej i wzrostu ich bezpieczeństwa.