Google+ Lampy solarne LED | Łódź, Warszawa – Pro-Sun | Oferta

 Galeria

lampa solarna

lampa solarna

 Lampy Gemini

Gemini 20W

Model Gemini

_DSC0065s

Lampy solarne autonomiczne

Lampy solarne autonomiczne to wersja LED, wyposażone dodatkowo w akumulator oraz specjalny panel (wszystko w zintegrowanej szczelnej obudowie), które kumulują energię słoneczną w czasie dnia, a następnie oddają ją w postaci światła w trakcie nocy. Nie wymagają podłączenia do sieci energetycznej.

Lampy solarne autonomiczne warto stosować wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci energetycznej i/lub występuje duża odległość od przyłącza. Oferowane produkty są zintegrowane: w jednej szczelnej, atrakcyjne wykonanej obudowie znajduje się panel PV, wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy oraz lampa LED. W pełni naładowana lampa solarna będzie świecić ok. 13 godzin, co umożliwia świecenie w war. polskich praktycznie przez cały rok. Lampy nie zużywają energii elektrycznej, więc są tanie w eksploatacji. Montuje się je na 5-8m słupach lub na fasadach budynków. Zakres mocy lamp LED : 8-80W.

Co wyróżnia lampy solarne?

Oferujemy lampy solarne przeznaczone do oświetlenia ulic, parkingów i innych pomieszczeń otwartych o wyjątkowo atrakcyjnym wyglądzie i wysokiej efektywności. Posiadają wbudowane panele oraz akumulatory, które przechowują energię na co najmniej 8-12h świecenia, więc są wysoce efektywne. Lampy solarne mają czujnik ruchu, który po wykryciu ruchu doświetla do 100% mocy (w czasie czuwania lampa pracuje na 50% mocy). Ze względu na wbudowane systemy PV, nie wymagają przyłączenia do sieci energetycznej.

Posiadamy wersje o mocach LED od 5W do 60W zasilane panelami PV od 7Wp do 80Wp. Strumień świetlny mieści się w zakresie od 500Lm do 6000Lm. Lampy solarne posiadają wejście na dodatkowy panel PV 20-25W co może znacząco zwiększyć okres ich pracy.

Oferujemy nowy model lampy solarnej – Gemini, w zakresach mocy 20-80W.
Lampy posiadają :
- możliwość regulacji kąta nachylenia
- możliwe dwa sposoby mocowania (na sztycy słupa lub przy zastosowaniu wysięgnika na maszcie)
- poprawiony design
- możliwość dołączenia dodatkowego panelu PV (przy mocowaniu na wysięgniku)

Lampy solarne LED łączą w sobie wygodę, oszczędność i ciekawy design

Autonomiczne lampy solarne LED sprawią, że montaż źródła światła w trudno dostępnych miejscach przestanie być problemem. W niepamięć odejdą wszystkie problemy z umieszczeniem i dopasowaniem przewodów oraz koszty przyłączenia. Teraz każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania (zarówno Łódź, jak i małe miejscowości) może cieszyć się niezawodnym i bardzo tanim systemem oświetlenia! To estetyczne rozwiązanie nie tylko zapewni odpowiednią jasność, ale również jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, dla których ekologia jest ważnym zagadnieniem.

Powrót

 

Do pobrania

pdf1

POBIERZ KATALOG – Lampy solarne

pdf2

POBIERZ KATALOG – Lampy solarne