panele fotowoltaiczne

Nowoczesne panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne przetważają energię słoneczną na energię elektryczną (prądu stałego). Ten nowoczesny sposób na zdobywanie darmowej energii jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych. Taki rodzaj paneli został stworzony tak, aby działać zgodnie w warunkami środowiska. Warto podkreślić, że pracuje on bezgłośnie, nie emituje żadnych negatywnych dla przyrody substancji. Co ważne nie potrzebuje przeglądów okresowych oraz ulepszeń. Oferujemy panele fotowoltaiczne renomowanych firm do budowy takich instalacji.

Każdy grzejnik wyposażony jest ponad to w czujnik temperatury i termostat, które utrzymują temperaturę w pokoju na stałym poziomie, który można cyfrowo programować wg. potrzeb.

Montaż grzejników Nogen nie wymaga żadnej ingerencji w mieszkanie, wystarczy je podłączyć do zwykłego gniazdka prądowego. Koszt inwestycji w stosunku do np. pompy ciepła jest 3 x mniejszy przy praktycznie tych samych kosztach eksploatacji.

Grzejniki Nogen mogą być zastosowane jako system centralnego ogrzewania, dzięki któremu możliwe jest zracjonalizowanie zużycia energii elektrycznej. Grzejniki energooszczędne konwektorowe tej marki gwarantują większą wydajność cieplną w porównaniu do tradycyjnie stosowanych grzejników wodnych, olejowych oraz kumulacyjnych.

Rodzaje paneli fotowoltaicznych:

1) Mono i polikrystaliczne firm Sunrise Solartech i SIG Solar – do zastosowania na dachach płaskich, skośnych i na gruncie;
2) Cienkowarstwowe firmy Calyxo (w technologii „double glass”) – panele fotowoltaiczne do zastosowania na fasadach;
3) Elastyczne firmy Trustec – do zastosowania na łodziach, samochodach oraz powierzchniach niepłaskich;
4) Przezierne firmy Megasol (spełniające funkcję zadaszenia) – panele fotowoltaiczne do zastosowania na wiatach, halach fabrycznych.

Nasze panele fotowoltaiczne to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość i niezawodność.

Oferujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zamontować można zarówno na domach prywatnych, jak i budynkach firmowych. Jest to inwestycja, która bardzo szybko zwraca swoje koszty, a nawet pozwala na zarabianie, bowiem nadwyżki energii elektrycznej mogą być przekazywane za pomocą specjalnego podłączenia do sieci. Wszystkich zainteresowanych darmowym źródłem prądu oraz obniżeniem rachunków zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – Łódź, ul. Franciszkańska 125 to adres naszej siedziby.

Katalogi do pobrania

Panele Sunrise

Panele Sunrise. Panele fotowoltaiczne polikrystaliczne z 6. diodami bypasowymi – idealne na miejsca zacienione.

Axitec

Panele Krystaliczne (mono lub poly), firmy Axitec. Kolor niebieski, idealne do dachów płaskich, skośnych na kierunek południowy, działki gruntu.
Moc: 190-300 Wp (ok. 150 Wp/m2)
Sprawność: do 16,5%

Amerisdar

Panele Krystaliczne (mono lub poly), firmy Ameritec. Kolor niebieski, idealne do dachów płaskich, skośnych na kierunek południowy, działki gruntu.
Moc: 190-300 Wp (ok. 150 Wp/m2)
Sprawność: do 16,5%

Solarnova mono

Panele Monokrystaliczne firmy Solarnova. Kolor niebieski, idealne do dachów płaskich, skośnych na kierunek południowy, działki gruntu.
Moc: 190-300 Wp (ok. 150 Wp/m2)
Sprawność: do 16,5%

Solarnova poly

Panele polykrystaliczne firmy Solarnova. Kolor niebieski, idealne do dachów płaskich, skośnych na kierunek południowy, działki gruntu.
Moc: 190-300 Wp (ok. 150 Wp/m2)
Sprawność: do 16,5%

BIPV1

Panel krystaliczny przezierny (mono lub poly) firmy Solarnova. Panel idealnie nadaje się do pudowy dachów i przeszklonych ścian fasadowych. Panel zastępuje pokrycia dachowe lub ściany i jednocześnie stanowi źródło energii elektrycznej.
Przezierność paneli: 20-80%
Moc: wg życzenia klienta
Sprawność: 16,3%
Rozmiar: max wys. ok. 3m, szer. 2m

Pan przezierne

Panel krystaliczny przezierny (mono lub poly) szwajcarski firmy Megasol. Panel idealnie nadaje się do pudowy dachów i przeszklonych ścian fasadowych. Panel zastępuje pokrycia dachowe lub ściany i jednocześnie stanowi źródło energii elektrycznej.
Przezierność paneli: 20-80%
Moc: wg życzenia klienta
Sprawność: 16,3%
Rozmiar: max wys. ok. 3m, szer. 2m

Panele Cienkowarstwowe Calyxo

Panele Cienkowarstwowe (tzw. thin film), firmy Calyxo. Kolor niebieski lub czarny, idealne na fasady lub dachy skośne na kierunek wschodni lub zachodni, posiadające bardzo estetyczny wygląd.
Moc: 70-85 Wp (ok. 100 Wp/m2)
Sprawność: do 12%

Panele Elastyczne Trustec

Panele Elastyczne, monokrystaliczne. Kolor czarny, rozmiar 1050×540 mm, waga jedynie 1,35 kg, możliwość zginania do 30°, grubość jedynie 3 mm, idealne do przenośnych generator ów fotowoltaicznych.
Moc: 100 Wp (ok. 180 Wp/m2)
Sprawność: do 20%