LAMPY SOLARNE

Lampy solarne ZINTEGROWANE autonomiczne

Lampa Halfintegra INB najnowszej generacji jest w połowie zintegrowaną autonomiczną lampą solarną o mocach 30-40W i z panelem fotowoltaicznym 60Wp. W szczelnej, atrakcyjnej obudowie lampy znajduje się źródło LED, akumulator oraz mocowanie na panel PV, który montuje się nad lampą. Autorski system mocowania panelu pozwala go obracać o 360st. w poziomie, co pozwala w każdym przypadku położenia lampy znaleźć kierunek o największym doświetleniu, zapewniając szybkie i skuteczne ładowanie akumulatora. Ponadto, lampa ma możliwość regulacji kąta nachylenia w pionie. Dzięki takiej konstrukcji mocowania panelu, uzyskano krótki czas ładowania akumulatora (6-8 godz.) oraz długi czas świecenia lampy (do 36 godzin), co zapewnia pracę lampy także w dni pochmurne, deszczowe oraz z opadami śniegu. 

Lampa posiada możliwości programowania i sterowania za smartfona poprzez blue-tooth, a także posiada inteligentny tryb świecenia, dostosowujący strumień światła do aktualnych warunków atmosferycznych.

Lampy solarne autonomiczne

Lampy solarne autonomiczne LED warto stosować wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci energetycznej i/lub występuje duża odległość od przyłącza np. ulice, parkingi. Oferowane produkty są zintegrowane czyli w jednej szczelnej obudowie znajduje się panel PV, wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy oraz lampa LED. W pełni naładowana lampa solarna będzie świecić ok. 13 godzin, co umożliwia świecenie w war. polskich praktycznie przez cały rok. Lampy solarne mają czujnik ruchu, który po wykryciu ruchu doświetla do 100% mocy (w czasie czuwania lampa pracuje na 30% mocy). Ze względu na wbudowane systemy PV, nie wymagają przyłączenia do sieci energetycznej, więc są tanie w eksploatacji. Montuje się je na słupach wysokości 4-10m lub na fasadach budynków.

Posiadamy wersje o mocach LED od 20W do 120W zasilane panelami PV od 40Wp do 120Wp. Strumień świetlny mieści się w zakresie od 3200Lm do 14000Lm.

Oferujemy nowy model lampy solarnej – DGA 3, w zakresach mocy 20-120W.
Lampy posiadają :
– możliwość regulacji kąta nachylenia
– możliwe dwa sposoby mocowania (na sztycy słupa lub przy zastosowaniu wysięgnika na maszcie)
– poprawiony design

Lampy solarne LED łączą w sobie wygodę, oszczędność i ciekawy design

Autonomiczne lampy solarne LED sprawią, że montaż źródła światła w trudno dostępnych miejscach przestanie być problemem. W niepamięć odejdą wszystkie problemy z umieszczeniem i dopasowaniem przewodów oraz koszty przyłączenia. Teraz każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania (zarówno Łódź, jak i małe miejscowości) może cieszyć się niezawodnym i bardzo tanim systemem oświetlenia! To estetyczne rozwiązanie nie tylko zapewni odpowiednią jasność, ale również jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, dla których ekologia jest ważnym zagadnieniem.

Lampy parkingowe solarne to oszczędność i poprawa bezpieczeństwa

Lampy parkingowe solarne to doskonały pomysł na zastąpienie klasycznego ulicznego oświetlenia. Wszystkie lampy parkingowe, które znajdują się w dużej odległości od infrastruktury, wymagają doprowadzenia energii elektrycznej, przez co ich instalacja może generować wysokie koszty. Lampy solarne stosowane jako alternatywa dla lamp zasilanych sieciowo pozwalają na obniżenie kosztów zużycia prądu i wydatków na instalację oświetlenia.

Lampy parkingowe solarne są autonomiczne i gotowe do działania bezpośrednio po dokonanej instalacji. Lamp parkingowych tego typu używa się w szerokim spektrum zastosowań. Mogą funkcjonować do kilkunastu godzin w ciągu doby bez działania promieni słonecznych. Lampy solarne można ustawić w dowolnym miejscu – tam, gdzie znajduje się teren odkryty z ekspozycją na stronę południową. Oświetlenie solarne pozwala nie tylko na szeroko pojęte oszczędności, lecz także – jako dodatkowe źródło światła – przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa na drogach. Lampy parkingowe solarne można zastosować w wielu rożnych lokalizacjach miejskich, które nie miały dotąd odpowiedniego oświetlenia ze względu na wysokie koszty instalacji tradycyjnego systemu lamp zasilanego z sieci. Oświetlenie solarne może przyczynić się do poprawy komfortu użytkowników przestrzeni publicznej i wzrostu ich bezpieczeństwa.

Lampy solarne LED

Niezawodne oświetlenie parkingu lub posesji nie musi wiązać się z wysokimi kosztami eksploatacji. Jak można je obniżyć? Wystarczy sięgnąć po lampy parkingowe LED z wbudowanym panelem fotowoltaicznym. Taki produkt ma szereg zalet – od braku kosztów związanych z poborem prądu, przez niezawodność w działaniu, po odporność na uderzenia. Przetestuj wszystkie właściwości solarnych lamp ledowych!

Lampy parkingowe z panelem fotowoltaicznym – dla kogo są stworzone?

Oświetlenie ledowe ma mnóstwo zalet. To przede wszystkim niski koszt eksploatacji, wysoka sprawność, wytrzymałość i przyjemna barwa światła. Dlatego lampy parkingowe stworzone z oświetlenia LED są tak popularne. W miejscach pozbawionych stałego dostępu do prądu można wykorzystać lampy solarne LED. W Łodzi możesz je uzyskać od naszej firmy Pro-Sun. Zapewniamy dostęp do sprawdzonych i pewnych rozwiązań technologicznych, które swoją niezawodnością przyciągają coraz większą liczbę klientów.

Dlaczego postawić na lampy parkingowe LED?

Kluczem do efektywnego oświetlenia jest dobranie rodzaju urządzeń do obszaru, na którym lampy parkingowe LED będą w stanie wygenerować światło. Do tej pory wielu klientów stawiało na lampy uliczne, które mają pewne wady. Przede wszystkim świecą liniowo, ponieważ ich zadaniem jest zapewnić światło wzdłuż pasa ruchu. Dlatego oświetlane nimi parkingi wymagają zastosowania większej ilości źródeł światła, co znacząco podnosi koszty eksploatacyjne. Jednak lampy parkingowe ze światłem LED są zupełnie inne. Czym się wyróżniają? Ich obszar oświetlenia jest bardziej przestrzenny i przypomina okrąg, a nie podłużny wąski pasek. To powoduje, że sprawdzają się one o wiele lepiej w codziennym użytkowaniu – generowaniu światła na parkingach i posesjach.

Lampy z panelem fotowoltaicznym – jakie wybrać?

Decydując się na zakup lampy z panelem fotowoltaicznym, należy uwzględnić kilka szczegółów. Pierwszy z nich to ustawienie ich od strony południowej. To właśnie takie umiejscowienie zapewnia największą efektywność – zysk energetyczny z promieni słonecznych. Lampy solarne od Pro-Sun mogą świecić nieprzerwanie przez 13 godzin, jeżeli ich akumulator jest w pełni naładowany. To powoduje, że w zasadzie nie ma miejsca na przerwy w uzyskiwaniu oświetlenia. Dla zwiększenia oszczędności warto wybrać lampy wyposażone w czujnik ruchu. Dzięki niemu lampa będzie świeciła na 30% swoich możliwości, a w momencie wykrycia ruchu ilość światła zwiększy się do 100%.

Oczekujesz uzyskania niezawodnego oświetlenia bez kosztów eksploatacji i możliwego do montażu w trudno dostępnych miejscach? Postaw na lampy z panelami PV, które zapewnią Tobie i innym wyraźne światło w każdym momencie nocy. Skorzystaj z oferty już dzisiaj!