Google+ BIPV – Building Integrated Photovoltaics | Oferta Pro-Sun
. . . F i r m a/K o n t a k t . . .
. . . E k o l o g i a . . .
. . . D o t a c j e . . .
. . . P a r t n e r z y . . .
. . . R e a l i z a c j e . . .
. . . P u b l i k a c j e . . .


Pro-Sun Sp. z o.o.
91-845 Łódź
ul. Franciszkańska 125
tel. +48 42 640 60 46
fax. +48 42 659 82 84
kom. +48 500 623 627
email: biuro@pro-sun.com.plMonitoring PV wlacznik
20074812_s_1
Pro-Sun to firma, która powstała w 2010 roku. Specjalizuje się w promowaniu ekologicznych źródeł energii. W jej ofercie znajdziemy nowoczesne instalacje oraz systemy solarne dla firm i osób prywatnych. Są to bezobsługowe, ekologiczne technologie, które nie emitują szkodliwych substancji do środowiska, pozwalające na uzyskanie darmowej energii elektrycznej ze słońca, która zasili cały Twój dom lub firmę. Systemy solarne stanowią nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, dbających o środowisko. Jeśli chcemy efektywnie wykorzystać zalety tego systemu powinniśmy skonsultować się ze specjalistą w tym zakresie. Na system solarny składają się instalacje solarne mocowane na ścianach, dachach domów lub na gruncie oraz inteligentne narzędzia sterujące. Ich zadaniem jest absorbowanie promieni światła słonecznego i przetwarzanie ich na energię elektryczną. Obecnie system solarny staje jednym z najczęściej wykorzystywanych w przemyśle energetycznym. Zapoznaj się z całą naszą ofertą.
Galeria

bez nazwy 4

bez nazwy 5

bez nazwy 2

bez nazwy 3

 

Opis

BIPV. Building Integrated Photovoltaics

Oferujemy rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budynkiem, łączące możliwość budowy lub zabudowy ścian, fasad, sufitów, dachów ze specjalistycznych przeziernych paneli fotowoltaicznych niemieckiej firmy Solarnova, jako jej wyłączny przedstawiciel na rynku polskim. Do zabudowy można wykorzystać panele o dowolnej przezierności 20-80% , dowolnym kształcie, rozmiarach i dowolnej kolorystyce – wszystko wg. wymagań klienta.

BIPV to skrót, który warto zapamiętać

System BIPV umożliwia jeszcze lepsze wykorzystanie energii słonecznej poprzez montaż paneli fotowoltaicznych w na większych powierzchniach. Świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla dużych przeszkleń biurowych lub jako zadaszenie w lokalach użytkowych, ogrodach zimowych czy świetlikach. Wysoka jakość wykończenia i bogata oferta sprawiają, że system BIPV można dopasować do niemal każdego projektu i aranżacji. To inwestycja, która pozwala w przyjazny dla środowiska sposób zaoszczędzić wydatki na energię elektryczną, a jednocześnie nadaje pomieszczeniom ciekawy wystrój.

Do pobrania

BIPV1

POBIERZ KATALOG – BIPV